Cichy zakątek w Bydgoszczy

Inwestycja Wojska Polskiego 45 – komfortowe życie w zacisznej okolicy Bydgoszczy

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją mieszkalną przy ul. Wojska Polskiego 45 w Bydgoszczy, gdzie nowoczesność spotyka się z wygodą i spokojem. Otoczona zielenią działek ROD i położona blisko pętli tramwajowej, ta inwestycja łączy w sobie atrakcyjność miejskiego życia z urokami cichej okolicy.

Znajdź Swoje mieszkanie

Nieruchomości Bydgoszcz – inwestycja Wojska Polskiego 45

Poszukujesz nowoczesnej nieruchomości w Bydgoszczy, która jest zlokalizowana w urokliwej okolicy i znajduje się blisko trasy tramwajowej? W takim razie będzie dla Ciebie odpowiednia nasza inwestycja na ul. Wojska Polskiego 45. Budynek zapewnia prywatność, a jednocześnie znajduje się blisko węzła komunikacyjnego, przez co dotarcie do centrum nie sprawia żadnego problemu.

Nieruchomości w Bydgoszczy – bez pośredników

Nieruchomości w Bydgoszczy sprzedajemy bez pośredników. W efekcie, zamiast płacić prowizję, zaoszczędzisz. Nasze mieszkania są ogrzewane przez miejski system KPEC, który zapewnia idealną temperaturę we wnętrzu, a przy tym jest tani. Niskie koszty utrzymania nieruchomości wpływają na popularność tej inwestycji – dlatego warto nie zwlekać z kontaktem!

Uwagę zwraca także doskonała lokalizacja. Mieszkania znajdujące się w cichej okolicy, w pobliżu zieleni zapewniają idealne warunki do wypoczynku. Natomiast w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdziesz sklepy i przystanki tramwajowe.

Mieszkania mają nie tylko atrakcyjną lokalizację, ale również gotowe przyłącza usług internetowych i telewizyjnych. Przez to zaoszczędzisz czas związany z samodzielnym poszukiwaniem dostawców.

Oferty nieruchomości w Bydgoszczy – wygodne mieszkania

Wiele osób, poszukując mieszkania w Bydgoszczy, obawia się o dostępność parkingów. Ty nie musisz mieć tego problemu! Decydując się na inwestycję przy ul. Wojska Polskiego 45, możesz wykupić miejsca postojowe w cenie 35 tys. złotych. Właściciele mieszkań mają też okazję nabyć komórki, które sprawdzą się doskonale jako dodatkowe miejsce do przechowywania. W budynku znajdują się również windy pozwalające na komfortowe przemieszczanie się z hali garażowej do mieszkania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań w Bydgoszczy i do kontaktu!

Zapewnij sobie idealne warunki do życia

Inwestycja

Odkryj unikalne cechy inwestycji oraz jej szczegóły techniczne i funkcjonalne, które sprawią, że zamieszkasz wygodnie, bezpiecznie i ekonomicznie w jednej z najlepszych dzielnic Bydgoszczy.

Baza wiedzy

dzielimy się wsparciem i wiedzą

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
  • Zmiana zdolności kredytowej. Czy cos się zmieniło.

  • Co to jest hipoteka?

  • Wkład własny – co to jest, ile wynosi i co może być wkładem własnym przy kredycie?

  • Jak zwolnić z długu współkredytobiorcę? Rozwód z kredytem.

  • Rozwód a zobowiązanie kredytowe. Jak regulować spłatę kredytu po zakończeniu małżeństwa?

  • Rękojmia wiary publicznej ksiąg wieczystych

  • Czy istnieje możliwość zrezygnowania z ubezpieczenia kredytu w trakcie procesu jego spłaty?

  • Jak wygląda sprzedaż mieszkania z kredytem hipotecznym?

  • Zakup mieszkania z licytacji komorniczej: Czy inwestycja w mieszkanie z aukcji komorniczej jest opłacalna?