Nowoczesne mieszkania na Bartodziejach

Cascada Bartodzieje to połączenie nowego budownictwa wielorodzinnego idealnie wkomponowanego w atrakcyjne otoczenie w jakim się znajduje. Na siedmiu piętrach kaskadowego budynku znajdzie się 57 mieszkań wraz z miejscami garażowymi pod budynkami oraz pomieszczeniami gospodarczymi umieszczonymi obok mieszkań na korytarzu.

Inwestycja zrealizowana będzie przy ul. Gajowej 74 w Bydgoszczy, w otoczeni zieleni ogrodów działkowych i nowoczesnego osiedla mieszkaniowego Atrium park. Nowym mieszkańcom zapewni świetnie skomunikowane, fantastyczne miejsce do zamieszkiwania i spędzania wolnego czasu.

Znajdź Swoje mieszkanie

Nowe mieszkanie Bydgoszcz – zainwestuj w wymarzoną nieruchomość i mieszkaj tak, jak lubisz

Nowe mieszkania w Bydgoszczy już czekają na Ciebie przy ulicy Gajowej 74! W tym miejscu znajdziesz szereg atrakcyjnych lokali o powierzchni od 71 do nawet 89 m2. Doskonale sprawdzą się zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla studentów czy dla osób, które rozpoczynają karierę w tym mieście. Nieruchomości wyróżniają się nie tylko atrakcyjną lokalizacją, ale także praktycznym układem. Postaw na nowe mieszkania w Bydgoszczy bez pośredników i zamieszkaj tak, jak lubisz.

Wybierz Bydgoszcz – nowe mieszkania w idealnej lokalizacji

Interesują Cię nowe mieszkania na sprzedaż? Bydgoszcz, ul. Gajowa 74 to miejsce, gdzie znajdziesz oferty warte uwagi. Nieruchomości w tej okolicy:

 • są położone blisko zielonych terenów – 500 m dalej znajduje się Park Balaton, gdzie można przyjemnie spędzić czas na łonie natury;
 • są dobrze skomunikowane – w pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, a także np. wojewódzka droga nr 239, która wiedzie przez Jastrzębie, Osielsko i Bydgoszcz;
 • są położone niedaleko placówek edukacyjnych – w okolicy można znaleźć przedszkola i szkoły, w których dzieci mogą się rozwijać i zdobywać edukację;
 • znajdują się blisko licznych lokali usługowych – przy ulicy Gajowej nie brakuje restauracji czy sklepów, w których kupisz wszystko, co potrzebne.

Chcesz kupić mieszkania Bydgoszcz? Nowe budownictwo stwarza ogrom możliwości! Nasza inwestycja powstała z nowoczesnych materiałów, które wyróżniają się dobrymi parametrami technicznymi.

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz –  lokale dopasowane do Twoich potrzeb

Nowe mieszkania w Bydgoszczy na sprzedaż zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić przyszłym lokatorom komfortowe warunki do życia. Dostępne miejsca garażowe, które możesz dokupić, jeśli masz takie życzenie. Ponadto budynek, w którym znajdują się lokale, ma dwie windy. Dzięki temu można swobodnie dostać się nawet do nieruchomości położonych na wyższych kondygnacjach.

Chcesz kupić nowe mieszkania Bydgoszcz? Ceny lokali różnią się w zależności od metrażu. Aby dowiedzieć się więcej o stawkach, skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania!

Zapewnij sobie idealne warunki do życia

Inwestycja

Poznaj wyjątkowość inwestycji oraz jej szczegóły techniczne i walory użytkowe,
dzięki którym wygodnie, bezpiecznie i ekonomicznie zamieszkasz na Bartodziejach – jednej z najlepszych dzielnic Bydgoszczy

Baza wiedzy

dzielimy się wsparciem i wiedzą

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
 • Zmiana zdolności kredytowej. Czy cos się zmieniło.

 • Co to jest hipoteka?

 • Wkład własny – co to jest, ile wynosi i co może być wkładem własnym przy kredycie?

 • Jak zwolnić z długu współkredytobiorcę? Rozwód z kredytem.

 • Rozwód a zobowiązanie kredytowe. Jak regulować spłatę kredytu po zakończeniu małżeństwa?

 • Rękojmia wiary publicznej ksiąg wieczystych

 • Czy istnieje możliwość zrezygnowania z ubezpieczenia kredytu w trakcie procesu jego spłaty?

 • Jak wygląda sprzedaż mieszkania z kredytem hipotecznym?

 • Zakup mieszkania z licytacji komorniczej: Czy inwestycja w mieszkanie z aukcji komorniczej jest opłacalna?