Rynek pierwotny Bydgoszcz

Home/Rynek pierwotny Bydgoszcz
Rynek pierwotny Bydgoszcz2023-11-10T08:00:34+00:00

Rynek pierwotny – Bydgoszcz

Marzysz o nieruchomości, w której nikt dotąd nie mieszkał? To zrozumiałe. Poprzedni lokatorzy często zostawiają ślady po gwoździach i różne inne uszkodzenia, dlatego wiele osób marzy o czystych ścianach i posadzkach, które sami zaaranżują. Lokale z rynku pierwotnego w Bydgoszczy cieszą się dużym zainteresowaniem – zwłaszcza te zbudowane w atrakcyjnej lokalizacji. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w nowe nieruchomości!

Szukaj mieszkania

Mieszkania – rynek pierwotny Bydgoszcz

Szukasz nieruchomości w Bydgoszczy z rynku pierwotnego? Sprawdź zatem naszą ofertę. Znajdziesz w niej mieszkania o różnym metrażu – do nawet 92,2 m2. Ponadto do każdego mieszkania jest dostępne miejsce postojowe w hali parkingowej. Można je wykupić w atrakcyjnej cenie – od 35 do 45 tysięcy złotych. Dzięki temu nie będziesz się martwić o to, gdzie pozostawić swój samochód po przyjeździe do domu.

Ponadto w budynku, w którym czekają nasze mieszkania z rynku pierwotnego w Bydgoszczy, znajdują się windy. Pozwalają one na łatwe dotarcie z każdego piętra w budynku do hali garażowej. Nie będziesz dźwigać ciężkich zakupów po schodach. Zamiast tego wygodnie wjedziesz z nimi na swoje piętro w kilka chwil.

Mieszkania są ciepłe – mają dostęp do ogrzewania miejskiego KPEC. Dostawcy internetu i telewizji również oferują tak swoje usługi, dzięki czemu nie ma potrzeby szukania dostarczycieli tych usług na własną rękę.

Nieruchomości w Bydgoszczy z rynku pierwotnego są wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną i na podstawie obowiązujących standardów. Przy powstaniu konstrukcji wykorzystano wytrzymałe materiały. Same mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były funkcjonalne dla domowników. Zdecydowanie się na mieszkanie w Bydgoszczy z rynku pierwotnego to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne budynki i doskonałą lokalizację.

Zapytaj o ofertę!

Bydgoszcz – rynek pierwotny

Mieszkania w Bydgoszczy z rynku pierwotnego są w idealnym stanie technicznym. Przez to, że nikt w nich dotąd nie mieszkał, nie znajdziesz tam zniszczeń związanych z zabudową meblową czy np. wieszaniem dekoracji na ścianie. To świeże wnętrza, które urządzisz tak, jak lubisz najbardziej. Instalacje elektryczna i kanalizacyjna są w idealnym stanie i nie mają śladów użytkowania.

Decydując się na nieruchomość z rynku pierwotnego w Bydgoszczy, nie musisz obawiać się jej zadłużenia hipotecznego ani trudnych do eksmisji lokatorów, jak nierzadko bywa w przypadku obiektów z drugiej ręki. Dzięki takim cechom coraz więcej osób interesuje się mieszkaniami od deweloperów.

Ceny mieszkań – rynek pierwotny Bydgoszcz

Zastanawiasz się, ile kosztuje mieszkanie w Bydgoszczy z rynku pierwotnego? Jest to uzależnione od standardu, metrażu i dodatkowych udogodnień, które możesz wykupić – czyli np. miejsca parkingowego lub komórki lokatorskiej. Lokale różnią się pod względem układu, grubości posadzki, wysokości pokoi, możliwości przyłączenia klimatyzacji czy dostępności balkonów.

Nadal wahasz się, czy warto skorzystać z naszej oferty? Nieruchomości dostępne w naszej ofercie charakteryzują się:

  • nowoczesnym stylem,
  • wysoką jakością wykonania,
  • doskonałą lokalizacją,
  • znakomitą dostępnością do komunikacji miejskiej,
  • niskimi kosztami utrzymania.

W sekcji „realizacje” na naszej stronie możesz sprawdzić, jakie lokale są dostępne i jaka jest ich cena.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą nieruchomości w Bydgoszczy z rynku pierwotnego!

Zapewnij sobie idealne warunki do życia

Znajdź Swoje mieszkanie

wdt_IDNrPietroIlość pokoiMetraż w m2Rzut pomieszczeńWizualizacjaStatus
118Piętro 1371,83Rzut pomieszczeń
236Piętro 3371,75Rzut pomieszczeń
345Piętro 4371,83Rzut pomieszczeń
447Pietro 5472,04Rzut pomieszczeń
550Pietro 5372,00Rzut pomieszczeń
652Piętro 6476,59Rzut pomieszczeń
754Piętro 6371,86Rzut pomieszczeń
855Piętro 7489,13Rzut pomieszczeń
wdt_IDNrPietroIlość pokoiMetraż w m2Rzut pomieszczeńWizualizacjaStatus
11Parter360,20Rzut pomieszczeń
23Piętro 1255,40Rzut pomieszczeń
34Piętro 1360,20Rzut pomieszczeń
47Parter355,75Rzut pomieszczeń
511Pietro 2479,42Rzut pomieszczeń
612Piętro 2356,99Rzut pomieszczeń
713Piętro 3479,42Rzut pomieszczeń
817Parter351,35Rzut pomieszczeń
919Parter354,53Rzut pomieszczeń
1023Piętro 2465,80Rzut pomieszczeń

Baza wiedzy

dzielimy się wsparciem i wiedzą

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
CZYTAJ WIĘCEJ