Rynek pierwotny – Bydgoszcz

Marzysz o nieruchomości, w której nikt dotąd nie mieszkał? To zrozumiałe. Poprzedni lokatorzy często zostawiają ślady po gwoździach i różne inne uszkodzenia, dlatego wiele osób marzy o czystych ścianach i posadzkach, które sami zaaranżują. Lokale z rynku pierwotnego w Bydgoszczy cieszą się dużym zainteresowaniem – zwłaszcza te zbudowane w atrakcyjnej lokalizacji. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w nowe nieruchomości!

Mieszkania – rynek pierwotny Bydgoszcz

Szukasz nieruchomości w Bydgoszczy z rynku pierwotnego? Sprawdź zatem naszą ofertę. Znajdziesz w niej mieszkania o różnym metrażu – do nawet 92,2 m2. Ponadto do każdego mieszkania jest dostępne miejsce postojowe w hali parkingowej. Można je wykupić w atrakcyjnej cenie – od 35 do 45 tysięcy złotych. Dzięki temu nie będziesz się martwić o to, gdzie pozostawić swój samochód po przyjeździe do domu.

Ponadto w budynku, w którym czekają nasze mieszkania z rynku pierwotnego w Bydgoszczy, znajdują się windy. Pozwalają one na łatwe dotarcie z każdego piętra w budynku do hali garażowej. Nie będziesz dźwigać ciężkich zakupów po schodach. Zamiast tego wygodnie wjedziesz z nimi na swoje piętro w kilka chwil.

Mieszkania są ciepłe – mają dostęp do ogrzewania miejskiego KPEC. Dostawcy internetu i telewizji również oferują tak swoje usługi, dzięki czemu nie ma potrzeby szukania dostarczycieli tych usług na własną rękę.

Nieruchomości w Bydgoszczy z rynku pierwotnego są wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną i na podstawie obowiązujących standardów. Przy powstaniu konstrukcji wykorzystano wytrzymałe materiały. Same mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były funkcjonalne dla domowników. Zdecydowanie się na mieszkanie w Bydgoszczy z rynku pierwotnego to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne budynki i doskonałą lokalizację.

Bydgoszcz – rynek pierwotny

Mieszkania w Bydgoszczy z rynku pierwotnego są w idealnym stanie technicznym. Przez to, że nikt w nich dotąd nie mieszkał, nie znajdziesz tam zniszczeń związanych z zabudową meblową czy np. wieszaniem dekoracji na ścianie. To świeże wnętrza, które urządzisz tak, jak lubisz najbardziej. Instalacje elektryczna i kanalizacyjna są w idealnym stanie i nie mają śladów użytkowania.

Decydując się na nieruchomość z rynku pierwotnego w Bydgoszczy, nie musisz obawiać się jej zadłużenia hipotecznego ani trudnych do eksmisji lokatorów, jak nierzadko bywa w przypadku obiektów z drugiej ręki. Dzięki takim cechom coraz więcej osób interesuje się mieszkaniami od deweloperów.

Ceny mieszkań – rynek pierwotny Bydgoszcz

Zastanawiasz się, ile kosztuje mieszkanie w Bydgoszczy z rynku pierwotnego? Jest to uzależnione od standardu, metrażu i dodatkowych udogodnień, które możesz wykupić – czyli np. miejsca parkingowego lub komórki lokatorskiej. Lokale różnią się pod względem układu, grubości posadzki, wysokości pokoi, możliwości przyłączenia klimatyzacji czy dostępności balkonów.

Nadal wahasz się, czy warto skorzystać z naszej oferty? Nieruchomości dostępne w naszej ofercie charakteryzują się:

 • nowoczesnym stylem,
 • wysoką jakością wykonania,
 • doskonałą lokalizacją,
 • znakomitą dostępnością do komunikacji miejskiej,
 • niskimi kosztami utrzymania.

W sekcji „realizacje” na naszej stronie możesz sprawdzić, jakie lokale są dostępne i jaka jest ich cena.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą nieruchomości w Bydgoszczy z rynku pierwotnego!

Zapewnij sobie idealne warunki do życia

Znajdź Swoje mieszkanie

Baza wiedzy

dzielimy się wsparciem i wiedzą

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
 • Zmiana zdolności kredytowej. Czy cos się zmieniło.

 • Co to jest hipoteka?

 • Wkład własny – co to jest, ile wynosi i co może być wkładem własnym przy kredycie?

 • Jak zwolnić z długu współkredytobiorcę? Rozwód z kredytem.

 • Rozwód a zobowiązanie kredytowe. Jak regulować spłatę kredytu po zakończeniu małżeństwa?

 • Rękojmia wiary publicznej ksiąg wieczystych

 • Czy istnieje możliwość zrezygnowania z ubezpieczenia kredytu w trakcie procesu jego spłaty?

 • Jak wygląda sprzedaż mieszkania z kredytem hipotecznym?

 • Zakup mieszkania z licytacji komorniczej: Czy inwestycja w mieszkanie z aukcji komorniczej jest opłacalna?